Tiskové centrum

Zde Vám budeme pravidelně přinášet nejnovější informace týkající se naší společnosti - aktuální tiskové zprávy a oficiální prohlášení.

Pokud máte k tiskové zpávě dotaz, napište nám. Rádi Vám odpovíme.

CK Blue Style pro letošek hlásí o 40 procent více letových kapacit

CK Blue Style pro letošek hlásí o 40 procent více letových kapacit.

PRAHA, 3. 7. 2018 O tom, že letošní sezona dovolených bude lepší než ta loňská svědčí mimo jiné i nárůsty letových kapacit. Cestovní kancelář Blue Style, která se řadí ke třem největším na českém trhu, navýšila pro tento rok kapacity o více jak 40 procent, což umožňuje ještě více lidem dostat se na vysněnou dovolenou.

Kontrakty s leteckými společnostmi, které dopravují klienty cestovní kanceláře do destinací je potřeba objednat dostatečně dlouho dopředu. „Intenzivní jednání se vedla už od konce loňských prázdnin. Že bude potřeba do destinací dopravit více lidí se nakonec potvrdilo také z velkého zájmu o first minute prodeje, které začaly v půlce října,“ říká Václav Nekvapil, tiskový mluvčí cestovní kanceláře Blue Style. „I tento nadprůměrný zájem nakonec vedl k objednání mnohem více míst, než kteroukoliv jinou letní sezonu za celou dobu existence CK Blue Style. Konečný nárůst v počtu míst v letadle je aktuálně o 41,8 procent vyšší než v roce 2017,“ upřesňuje Nekvapil.

Kapacity se navyšovaly především do tradičních destinací, které bývají nejvíce vytíženy „Výrazný nárůst je u Bulharska (+48%), Řecka (+47%), Tuniska (39%) a Egypta (+35%),“ vypočítává mluvčí CK Blue Style. Vzhledem k velkému zájmu o first minute prodeje leteckých zájezdů na zimní sezonu, lze očekávat obdobně dynamický růst leteckých kapacit i do exotických destinací.

Václav Nekvapil
Tiskový mluvčí Blue Style k.s.


Publikováno St 04.07.2018


Ke stažení

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!