Tiskové centrum

Zde Vám budeme pravidelně přinášet nejnovější informace týkající se naší společnosti - aktuální tiskové zprávy a oficiální prohlášení.

Pokud máte k tiskové zpávě dotaz, napište nám. Rádi Vám odpovíme.

Aktuální vyjádření k situaci v egyptské oblasti Marsa Alam.

PRAHA, 3.8.2018 – V souvislosti se smutnou události, která se dnes stala v egyptské oblasti Marsa Alam, vydává cestovní kancelář Blue Style následující tiskové prohlášení.

„Cestovní kancelář Blue Style neměla v okamžiku tohoto neštěstí v dotyčné oblasti žádné klienty a těch se tedy tato smutná událost nijak nedotkla. Upřímně nás mrzí, že k této nesmírně smutné události došlo a se všemi klienty, kteří jsou v tuto chvíli v oblasti Marsa Alam průběžně komunikujeme a aktivně je informujeme o stavu situace a o přijatých bezpečnostních opatřeních. Dle našich zástupců v destinaci jsou všichni naši klienti v pořádku a dovolenou tráví dle svých představ a plánů,“ říká Václav Nekvapil, tiskový mluvčí CK Blue Style. „V hotelu, ve kterém byl turista ubytovaný, nemá CK Blue Style žádné klienty,“ uzavírá Nekvapil s tím, že cestovní kancelář Blue Style vyjadřuje touto cestou upřímnou soustrast všem pozůstalým.

Václav Nekvapil
Tiskový mluvčí Blue Style k.s.


Publikováno Pá 03.08.2018


Ke stažení

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!