Tiskové centrum

Zde Vám budeme pravidelně přinášet nejnovější informace týkající se naší společnosti - aktuální tiskové zprávy a oficiální prohlášení.

Pokud máte k tiskové zpávě dotaz, napište nám. Rádi Vám odpovíme.

Informace k aktuální situaci v Egyptě

V návaznosti na probíhající demonstrace v Káhiře, v Alexandrii a na severu Sinajského poloostrova v reakci na současnou politickou a sociálně - ekonomickou situaci v Egyptě informujeme naše klienty, že v tuto chvíli tyto události nemají vliv na situaci v námi nabízených turistických letoviscích v Egyptě a současná situace je klidná.

Neustále monitorujeme stav na místě, dohlížíme na bezpečí našich klientů a jsme permanentně ve spojení s našimi zástupci a egyptskými partnery. Klienti mohou nerušeně trávit svoji dovolenou v hotelových resortech a čerpat veškerý standardní souhrn i kvalitu služeb. V tuto chvíli není důvod k obavám a lety do letovisek jsou realizovány beze změn. S odvoláním na upozornění MZV ČR však doporučujeme našim klientům, aby se vyhýbali veřejným shromážděním.

Připomínáme, že pro vycestování do Egypta je nutné mít cestovní pas platný nejméně 6 měsíců po předpokládaném datu návratu z Egypta.

V Praze dne 10.7.2013

Lenka Berberi
CCO, Board Member
Blue Style s.r.o.


Publikováno St 10.07.2013


Ke stažení

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!