Playa Mar Apartments

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Poloha

Aparthotel leží mezi prázdninovými letovisky Sa Coma a S’illot. Nejbližší nákupní možnosti,restaurace a bary jsou vzdáleny cca 150 m od hotelu. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 70 km.

Pláž

Aparthotel leží pouze cca 100 m od jedné z nejkrásnějších pláží s průzračnou vodou a jemným bílým pískem – S’illot. Hotel je od pláže oddělen místní komunikací. Vstup do moře je pozvolný. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek. Nedaleko hotelu je také pláž Es Rafelino, která je malá, krásná a doslova vybízí k nerušenému odpočinku.

Popis

Přátelský aparthotel svým hostům nabízí recepci, bar a venkovní bar s prostornou terasou, která poskytuje příjemná místa k posezení. V areálu hotelu jsou vystavěné dva bazény pro dospělé, z nichž jeden je s oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Internet

Wi-Fi připojení je na hotelu za poplatek.

Sport a zábava

Hosté si přímo v hotelu mohou zahrát stolní tenis zdarma. Kulečník je za poplatek.V hotelu si můžete zapůjčit auto a vydat se na projížďku po ostrově.

Stravování

Bez stravování, polopenze (formou bufetu) nebo možnost All Inclusive.

www.playamarhotel.com

Poznámky

Pro všechny přílety od 1. 7. 2016 je zavedena povinná pobytová taxa, která je splatná na místě a je ve výši cca 1,10 EUR/osoba/den, děti do 16 let zdarma (při pobytu delším jak 8 dní v jednom ubytovacím zařízení, je výše pobytové taxy od 9. dne počítána s 50% slevou). Upozorňujeme, že se výše této taxy může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!