Hotel Varadero Porto Petro

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Příjemný útulný hotel se nachází na klidném místě v malebném rybářském městečku Porto Petro, kde okolí hotelu svádí k posezení v některé z restaurací a barů.

Hotel akceptuje hosty starší 16 let.

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě v malém rybářském městečku Porto Petro. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky se nacházejí cca 100 m od hotelu, letiště je vzdáleno cca 55 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází ve vzdálenosti cca 700 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou zde k dispozici za poplatek.

Ubytování

Standardně a účelně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, SAT-TV a bezpečnostní schránky (za poplatek). Hotel nabízí také pokoje, které mají balkon a výhled na moře.

Popis

Útulný hotel městského typu se zahradou svým hostům nabízí recepci, bar, konferenční prostory a pěkný venkovní bazén (lehátka a slunečníky jsou u bazénu k dispozici zdarma). Hotel je ideální pro strávení dovolené v páru. Hotel akceptuje pouze klienty starší 16 let.

Internet

V lobby hotelu je možné využít WI-Fi připojení zdarma, na pokojích je WI-FI připojení k dispozici za poplatek.

Sport a zábava

Přímo v hotelu si můžete zahrát tenis (zdarma). Okolí hotelu svádí k příjemnému posezení v některé z restaurací a barů, kde si můžete vychutnat dobré jídlo a pití nebo se projít podél přístavu, který dokresluje romantickou atmosféru této oblasti.

Stravování

Bez stravování. Možnost kontinentální snídaně.
www.hoteldeluxevaradero.com

Poznámky

Pro všechny přílety od 1. 7. 2016 je zavedena povinná pobytová taxa, která je splatná na místě a je ve výši cca 1,65 EUR/osoba/den, děti do 16 let zdarma (při pobytu delším jak 8 dní v jednom ubytovacím zařízení, je výše pobytové taxy od 9. dne počítána s 50% slevou). Upozorňujeme, že se výše této taxy může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!