Hotel The Fergus Resort

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Příjemný hotel leží v živém letovisku Magaluf, nedaleko písečné pláže a nákupních možností.

Poloha

Hotelový komplex se nachází v živém prázdninovém letovisku Magaluf. Nejbližší nákupní možnosti jsou cca 500 m, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 100 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 24 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek), s barovým servisem (za poplatek) a sprchami se nachází ve vzdálenosti cca 100 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací.

Popis

Rozlehlý hotelový komplex se skládá z několika budov umístěných v pěkné zahradě. Svým hostům nabízí recepci se směnárnou, restauraci, dva bary a několik venkovních bazénů – relaxační bazén, bazén s diskotékou (určen pouze pro dospělé) a bazén s částí pro děti. Pro děti je zde také dětské hřiště.

Internet

V hotelovém lobby a na pokojích je k dispozici Wi-Fi připojení zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé denní a večerní animační programy. Za poplatek je možné využít kulečník.

Stravování

Se snídaní. Možnost polopenze nebo All Inclusive.

www.fergushotels.com

Poznámky

Pro všechny přílety od 1. 7. 2016 je zavedena povinná pobytová taxa, která je splatná na místě a je ve výši cca 1,65 EUR/osoba/den, děti do 16 let zdarma (při pobytu delším jak 8 dní v jednom ubytovacím zařízení, je výše pobytové taxy od 9. dne počítána s 50% slevou). Upozorňujeme, že se výše této taxy může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!