Hotel Playa Blanca

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Poloha

Hotel leží na klidném místě mezi letovisky S’illot a Sa Coma, kde se nacházejí nejkrásnější pláže. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 200 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 70 km.

Pláž

Krásná veřejná pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře leží cca 150 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek.

Ubytování

Vkusně a účelně zařízené pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, telefon a TV.

Popis

Hotel s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, bar, bezpečnostní schránky a pěkný venkovní bazén se sluneční terasou a s částí pro děti (lehátka a slunečníky jsou u bazénu k dispozici zdarma).

Internet

Wi-Fi připojení ve všech veřejných prostorech za poplatek (prvních 10 minut zdarma). Na pokojích je Wi-Fi k dispozici také za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pořádá příležitostně animační programy. Zdarma si zde můžete zahrát minigolf. Za poplatek je k dispozici kulečník, elektronické hry a sauna.

Stravování

Polopenze formou bufetu nebo možnost All Inclusive.www.playablancamallorca.com

Poznámky

Pro všechny přílety od 1. 7. 2016 je zavedena povinná pobytová taxa, která je splatná na místě a je ve výši cca 1,10 EUR/osoba/den, děti do 16 let zdarma (při pobytu delším jak 8 dní v jednom ubytovacím zařízení, je výše pobytové taxy od 9. dne počítána s 50% slevou). Upozorňujeme, že se výše této taxy může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!