Hotel Pinomar

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Hotel akceptuje hosty starší 16 let.

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě staré části města mezi letovisky S’illot a Sa Coma. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 200 m od hotelu. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 70 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek)je od hotelu vzdálena cca 100 m.

Ubytování

Účelně zařízené pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, TV a telefon.

Popis

Jednoduše zařízený hotel s rodinnou a přátelskou atmosférou je vhodný pro nenáročnou klientelu. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí,směnárnu a bar.

Internet

Hotel svým hostům poskytuje Wi-Fi připojení,které je k dispozici ve všech veřejných prostorech hotelu a na pokojích za poplatek.

Sport a zábava

Hosté si mohou přímo v hotelu zahrát kulečník, který je za poplatek. V okolí hotelu je možné půjčit si kolo (za poplatek), projet si ostrov a poznat okolí. Cca 3 km od hotelu se nachází golfové hřiště.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

www.pinomarhotel.com

Poznámky

Pro všechny přílety od 1. 7. 2016 je zavedena povinná pobytová taxa, která je splatná na místě a je ve výši cca 1,10 EUR/osoba/den, děti do 16 let zdarma (při pobytu delším jak 8 dní v jednom ubytovacím zařízení, je výše pobytové taxy od 9. dne počítána s 50% slevou). Upozorňujeme, že se výše této taxy může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!