Hotel Mediterranean Bay

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Hotel se nachází v živém prázdninovém letovisku El Arenal. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou v těsné blízkosti hotelu. Hotel je ideální pro strávení dovolené v páru. Hotel akceptuje pouze hosty starší 18 let.

Hotel akceptuje hosty starší 18 let.

Poloha

Hotel se nachází v živém prázdninovém letovisku El Arenal. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou v těsné blízkosti hotelu. Autobusová zastávka zajištující spojení do hlavního města vzdáleného cca 12 km je cca 100 m od hotelu. Letiště je cca 6 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře a sprchami (lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek) se nachází ve vzdálenosti cca 100 m od hotelu.

Popis

Příjemný hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, bar, kavárnu a pěkný venkovní bazén (lehátka a slunečníky jsou u bazénu k dispozici zdarma). Hotel je ideální pro strávení dovolené v páru. Hotel akceptuje pouze hosty starší 18 let.

Internet

V hotelu a na pokojích je možné využítWi-Fi připojení zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá příležitostně večerní programy. Zdarma můžete přímo v hotelu využít saunu. Vodní sporty jsou na pláži za poplatek.

Stravování

Polopenze formou bufetu. Možnost All Inclusive.
www.mllbayhotels.com

Poznámky

Pro všechny přílety od 1. 7. 2016 je zavedena povinná pobytová taxa, která je splatná na místě a je ve výši cca 1,65 EUR/osoba/den, děti do 16 let zdarma (při pobytu delším jak 8 dní v jednom ubytovacím zařízení, je výše pobytové taxy od 9. dne počítána s 50% slevou). Upozorňujeme, že se výše této taxy může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!