Hotel Hyb Eurocalas

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Užijte si krásnou a nezapomenutelnou dovolenou v tomto hotelu, kde si na své přijde každý. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště.

Poloha

Hotel se nachází v prázdninové oblasti Calas de Mallorca cca 900 m od centra tohoto letoviska. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky jsou vzdáleny cca 600 m od hotelu. Letiště je cca 60 km od hotelu.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek) je vzdálena cca 350 m od hotelu.

Popis

Hotel s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bar, kavárnu, 3 bazény pro dospělé a bazén pro děti se skluzavkou (lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma).

Internet

V hotelovém loby je k dispozici WI-FI připojení za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé večerní zábavné programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma si můžete zahrát stolní. Hostům je také k dispozici tenisový kurt zdarma, je možné půjčit vybavení (na zálohu). Na pláži je nabídka vodních sportů za poplatek.

Stravování

All Inclusive.
www.eurocalas.es

Poznámky

Pro všechny přílety od 1. 7. 2016 je zavedena povinná pobytová taxa, která je splatná na místě a je ve výši cca 1,10 EUR/osoba/den, děti do 16 let zdarma (při pobytu delším jak 8 dní v jednom ubytovacím zařízení, je výše pobytové taxy od 9. dne počítána s 50% slevou). Upozorňujeme, že se výše této taxy může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!