Hotel Hsm Reina Isabel

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona:

Hotel městského typu se nachází v prázdninovém letovisku El Arenal. Poloha hotelu je velice dobrá pro noční život a nakupování.

Poloha

Hotel městského typu se nachází v prázdninovém letovisku El Arenal. Centrum města je vzdálené cca 500 m od hotelu a najdete zde diskotéky, bary nebo obchůdky. K dispozici je autobusová zastávka, která je v těsné blízkosti hotelu a zajišťuje dopravní spojení do města Palma vzdáleného cca 12 km. Letiště je vzdáleno cca 6 km.

Pláž

Dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 500 m od hotelu. K dispozici je barový servis za poplatek. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Ubytování

Účelně zařízené pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou, telefon, SAT-TV a balkon. Na vyžádání možnost poskytnout dětskou postýlku za poplatek.

Popis

Menší hotel nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci a bar. Na recepci jsou bezpečnostní schránky (za poplatek). V areálu hotelu je možné využít bazén (lehátka zdarma) s částí pro děti. Oficiální kategorie hotelu je 2*.

Internet

Wi-Fi připojení k dispozici v lobby zdarma. Internetový koutek za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pořádá příležitostně animační programy. Za poplatek si můžete zahrát kulečník. Na pláži je nabídka vodních sportů za poplatek. V okolí hotelu je možné si půjčit auto nebo kolo za poplatek, popř. navštívit některou z místních diskoték. Poloha hotelu je velice dobrá pro noční život a nakupování.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

www.saintmichel.net

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!