Hotel H10 Blue Mar Boutique Hotel

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Hotel se nachází na klidném místě na okraji prázdninového letoviska Gran Camp De Mar. Hotel neakceptuje děti mladší 16 let a je vhodný zejména pro strávení klidné dovolené v páru.

Hotel akceptuje hosty starší 16 let.

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě na okraji prázdninového letoviska Gran Camp De Mar. Restaurace, bary a obchůdky jsou vzdáleny cca 2,5 km od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 38 km.

Pláž

Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu (lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek).

Ubytování

CHILL OUT: Nově zrekonstruované pokoje se nacházejí v prvním patře hotelu, mají výhled na moře a přístup na Chill out terrasu, kde jsou hostům k dispozici lehátka s baldachýnem.

Popis

Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, 2 restaurace, bar, konferenční prostory, kadeřníka a pěkný venkovní bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma). Hotel neakceptuje děti mladší 16 let a je vhodný zejména pro strávení klidné dovolené v páru.

Internet

V lobby hotelu je Wi-Fi připojení zdarma.

Sport a zábava

V hotelu můžete využít za poplatek posilovnu, vířivku, saunu a lázně.

Stravování

Se snídaní formou bufetu. Možnost polopenze.
www.h10hotels.com

Poznámky

Pro všechny přílety od 1. 7. 2016 je zavedena povinná pobytová taxa, která je splatná na místě a je ve výši cca 1,65 EUR/osoba/den, děti do 16 let zdarma (při pobytu delším jak 8 dní v jednom ubytovacím zařízení, je výše pobytové taxy od 9. dne počítána s 50% slevou). Upozorňujeme, že se výše této taxy může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!