Hotel Globales Palmanova

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona:

Hotel patřící kvalitní síti Globales je vyhledávaný zejména rodinami s dětmi díky zábavním a animačním programům. Pláž s jemným pískem je od hotelu vzdálená cca 250 m. Hotel také poskytuje stinná místa a dostatek prostoru pro relax a odpočinek. Kvalitní all inclusive stravování je pak zárukou příjemně strávené dovolené.

Poloha

Hotel s prázdninovou atmosférou leží v letovisku Palmanova. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 300 m od hotelu. Do města Palma, které je vzdáleno cca 20 km, zajišťují dopravu místní autobusové spoje (zastávka je cca 200 m od hotelu). Vzdálenost hotelu od letiště je cca 25 km.

Pláž

Veřejná pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází cca 250 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací. Na pláži je k dispozici barový servis. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Ubytování

Standardně zařízené pokoje s individuální klimatizací mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku (za poplatek) a terasu.

Popis

Přátelský hotel s živou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, dva bary, konferenční místnost, společenskou místnost a nákupní galerii. V příjemné hotelové zahradě, která poskytuje stinná místa a dostatek prostoru pro relax a odpočinek, je vybudovaný pěkný bazén. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Internet

Hotel pro své hosty poskytuje Wi-Fi připojení na recepci zdarma. Wi-Fi na pokojích je za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá animační programy. Pro děti je zde miniklub. Zdarma si můžete zahrát přímo v areálu hotelu šipky nebo si zastřílet z luku. Za poplatek je kulečník a stolní tenis. Hosté si mohou půjčit kolo nebo auto a projet celý ostrov. Půjčovna je přímo u hotelu. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek.

Stravování

All Inclusive.

www.hotelesglobales.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!