Hotel Globales Condes De Alcudia

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Hotel v jednodušším stylu vyhledávaný pro aktivní dovolenou i odpočinek, se snadným přístupem na pláž s jemným pískem (cca 150 m od hotelu). Nachází se v oblíbeném letovisku Alcudia. Pořádají se zde animační programy, k dispozici je také bazén pro dospělé s oddělenou částí pro děti, dětské hřiště a miniklub. Pro milovníky golfu se nedaleko nachází golfové hřiště.

Poloha

Hotel s živou atmosférou leží v letovisku Alcudia. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 400 m od hotelu. Do města Palma, které je vzdáleno cca 60 km, zajišťují dopravu místní autobusové spoje (zastávka je cca 50 m od hotelu). Vzdálenost hotelu od letiště je cca 70 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek) se nachází ve vzdálenosti cca 150 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací.

Ubytování

Standardně zařízené pokoje s individuální klimatizací mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku (za poplatek) a balkon.

Popis

Městský hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, dva bary a konferenční místnost. V areálu hotelu je jeden bazén pro dospělé s oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma.

Internet

Hotel pro své hosty poskytuje Wi-Fi připojení na recepci zdarma a na pokojích za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé animační programy. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště. Zdarma si můžete zahrát přímo v areálu hotelu vodní pólo, šipky, stolní tenis nebo si zastřílet z luku. Za poplatek je kulečník. Hosté si mohou půjčit auto a projet celý ostrov. Půjčovna je přímo u hotelu. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek.

Stravování

All Inclusive.
www.hotelesglobales.com

Poznámky

Pro všechny přílety od 1. 7. 2016 je zavedena povinná pobytová taxa, která je splatná na místě a je ve výši cca 1,10 EUR/osoba/den, děti do 16 let zdarma (při pobytu delším jak 8 dní v jednom ubytovacím zařízení, je výše pobytové taxy od 9. dne počítána s 50% slevou). Upozorňujeme, že se výše této taxy může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!