Hotel Club Sa Coma Apartments

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Aparthotel městského typu leží v oblasti Sa Coma, kde se nachází jedna z nejkrásnějších pláží ostrova. Ideální pro ty, kteří chtějí poznat kouzlo ostrova, jelikož hotel má ideální polohu pro poznávání jeho krás.

Poloha

Aparthotel mětského typu leží v oblasti Sa Coma, nedaleko jedné z nejkrásnějších pláží. Hotel má vynikající polohu pro návštěvu místních restaurací a kaváren. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 200 m od hotelu. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 70 km.

Pláž

Písčitá pláž Sa Coma s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 200 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek.

Popis

Jednoduše zařízený komplex apartmánů svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, která funguje 24 hodin denně, bar a pěkný venkovní bazén s oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu k dispozici zdarma.

Internet

Wi-Fi připojení je k dispozici za poplatek.

Sport a zábava

V hotelu si můžete zahrát za poplatek kulečník nebo elektronické hry. Na pláži je nabídka vodních sportů (za poplatek). V okolí hotelu je možné půjčit si kolo (za poplatek), projet si ostrov a poznat okolí. Podél pláže Sa Coma se nachází krásná pěší promenáda s restauracemi a bary. Navazuje na ni pobřežní promenáda jižněji položeného letoviska S’illot. Doporučujeme udělat si procházku a navštívit jednu z mnoha místních restaurací, kaváren nebo obchůdků se suvenýry. Cca 9 km od letoviska Sa Coma je krápníková jeskyně Coves del Drac (Dračí jeskyně), která rozhodně stojí za návštěvu.

Stravování

Poznámky

Pro všechny přílety od 1. 7. 2016 je zavedena povinná pobytová taxa, která je splatná na místě a je ve výši cca 1,10 EUR/osoba/den, děti do 16 let zdarma (při pobytu delším jak 8 dní v jednom ubytovacím zařízení, je výše pobytové taxy od 9. dne počítána s 50% slevou). Upozorňujeme, že se výše této taxy může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!