Hotel Bellevue Lagomonte

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Ideální pro ty, kteří hledají klid a odpočinek. Hotel městského typu je výborném místem pro strávení pohodové dovolené. Součástí hotelu je ostrůvek uprostřed jezera Menor, který je vyhrazen jako odpočinkové místo pro klienty hotelu.

Poloha

Hotel se nachází dál od centra v oblíbeném prázdninovém letovisku Alcudia. Nejbližší obchůdky, restaurace, bary a obchůdky jsou vzdáleny cca 1 km od hotelu. Letiště je od hotelu vzdáleno cca 72 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek) se nachází ve vzdálenosti cca 1 km od hotelu (na pláž jezdí několikrát denně hotelový minibus zdarma).

Ubytování

Standardně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, SAT-TV (za poplatek), bezpečnostní schránku (za poplatek) a balkon.

Popis

Hotel městského typu je výborným místem pro trávení klidné dovolené. Součástí hotelu je ostrůvek uprostřed jezera Menor, který je vyhrazen jako odpočinkové místo přímo pro klienty hotelu. Je zde bazén a bar s občerstvením (v provozu pouze v hlavní sezóně). Hotel obklopený zelení svým hostům nabízí recepci se směnárnou, restauraci a bar. V areálu je bazén s částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma).

Internet

Na recepci Wi-Fi připojení za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé denní a večerní animační programy. Pro děti je zde miniklub. Zdarma si můžete zahrát šipky a stolní tenis, petanque nebo zacvičit aerobic nebo aquaaerobic. Je zde také multifunkční hřiště a hřiště na tenis.

Stravování

All Inclusive.
www.bluebayresorts.com

Poznámky

Pro všechny přílety od 1. 7. 2016 je zavedena povinná pobytová taxa, která je splatná na místě a je ve výši cca 1,10 EUR/osoba/den, děti do 16 let zdarma (při pobytu delším jak 8 dní v jednom ubytovacím zařízení, je výše pobytové taxy od 9. dne počítána s 50% slevou). Upozorňujeme, že se výše této taxy může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!