Hotel Barracuda

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Hotel akceptuje hosty starší 16 let.

Poloha

Hotel se nachází v centru živého prázdninového letoviska Magaluf. Nejbližní nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 500 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 20 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře a sprchami se nachází ve vzdálenosti cca 500 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek.

Popis

Hotelový komplex s velmi živou atmosférou svým hostům nabízí recepci, restauraci, bar a venkovní bazén (lehátka a slunečníky jsou u bazénu k dispozici zdarma). Klienti si mohou pronajmout bezpečnostní schránky. Hotel je ideální pro mladé páry. Hotel akceptuje pouze klienty starší 16 let.

Internet

V areálu hotelu je k dispozici Wi-Fi připojení zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé denní i večerní animační programy. V těsné blízkosti hotelu se nachází jedna z nejvyhlášenějších diskoték na ostrově. Na hotelové recepci si můžete domluvit zapůjčení auta nebo kol.

Stravování

All Inclusive.
www.fergushotels.com

Poznámky

Pro všechny přílety od 1. 7. 2016 je zavedena povinná pobytová taxa, která je splatná na místě a je ve výši cca 1,10 EUR/osoba/den, děti do 16 let zdarma (při pobytu delším jak 8 dní v jednom ubytovacím zařízení, je výše pobytové taxy od 9. dne počítána s 50% slevou). Upozorňujeme, že se výše této taxy může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!