Fergus Style Pollensa Park & Spa

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Hotel po kompletní rekonstrukci se nachází na klidném místě v prázdninovém letovisku Porto de Pollensa. Doporučujeme všem, kteří preferují aktivní dovolenou.

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě v prázdninovém letovisku Porto de Pollensa. Nejbližší restaurace, bary jsou vzdáleny cca 100 m, centrum letoviska je vzdáleno cca 1 km. Hlavní město Palma de Mallorca je vzdáleno cca 50 km, autobusová zastávka se nachází v těsné blízkosti hotelu. Letiště je od hotelu vzdáleno cca 60 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 150 m a je od hotelu oddělena místní komunikací. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek.

Ubytování

Příjemně zařízené, nově zrekonstruované klimatizované pokoje (klimatizace k dispozici 24 hodin denně) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku (za poplatek), minibar (za poplatek) a terasu. Na vyžádání možnost poskytnout dětskou postýlku zdarma.

Popis

Hotel s přátelskou atmosférou, který prošel kompletní rekonstrukcí, svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bar, bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma) a vnitřní bazén. Pro děti je zde miniklub.

Internet

Wi-Fi připojení na pokojích zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé animační programy. Zdarma můžete využít přímo v hotelu stolní tenis, šipky, tenis bez osvětlení a fitness centrum. Za poplatek je vstup do lázeňského centra, sauna a kulečník. Procházet se můžete po pobřežní promenádě, nebo ochutnat speciality v některé z místních restaurací. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek.

Stravování

Polopenze formou bufetu. Možnost All Inclusive.

www.fergushotels.com

Poznámky

Pro všechny přílety od 1. 7. 2016 je zavedena povinná pobytová taxa, která je splatná na místě a je ve výši cca 1,65 EUR/osoba/den, děti do 16 let zdarma (při pobytu delším jak 8 dní v jednom ubytovacím zařízení, je výše pobytové taxy od 9. dne počítána s 50% slevou). Upozorňujeme, že se výše této taxy může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!