Aparthotel Hm Martinique

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Poloha

Aparthotel se nachází v živém prázdninovém letovisku Magaluf. Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdáleny cca 150 m, bary a restaurace cca 50 m. Letiště leží cca 30 km od hotelu.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 200 m od aparthotelu, od kterého je oddělena místní komunikací.

Ubytování

Příjemně zařízené klimatizované apartmány mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, SAT–TV, bezpečnostní schránku, ledničku, koutek k posezení a balkon nebo terasu.

Popis

Aparthotel s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí recepci, restauraci a 2 bary. Pro klienty aparthotelu je zde k dispozici také venkovní bazén s oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma.

Internet

V internetovém koutku můžete využít Wi-Fi připojení za poplatek.

Sport a zábava

Aparthotel pro své hosty pořádá animační programy. Zdarma lze využít přímo v areálu fotbal, minigolf a stolní tenis. Za poplatek si můžete zahrát kulečník a tenis bez osvětlení nebo si zarelaxovat v sauně. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek.

Stravování

Bez stravování, se snídaní, polopenze nebo možnost All Inclusive.

www.hmmartinique.com

Poznámky

Pro všechny přílety od 1. 7. 2016 je zavedena povinná pobytová taxa, která je splatná na místě a je ve výši cca 1,65 EUR/osoba/den, děti do 16 let zdarma (při pobytu delším jak 8 dní v jednom ubytovacím zařízení je výše pobytové taxy od 9. dne počítána s 50% slevou). Upozorňujeme, že se výše této taxy může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!