SOUTĚŽ S KOMEDIÍ BABOVŘESKY 3

Soutěž s komedií Babovřesky 3 (byla již ukončena)

Jako hlavní reklamní partner oblíbené komedie  Babovřesky 3 pro vás máme soutěž o vstup pro dvě osoby na premiéru filmu a 2x2 volné vstupenky na libovolné představení v kinech CineStar. Výhra je vaše, pokud nám správně zodpovíte tuto otázku: Kdo napsal hymnu Dětského Croco Clubu, na který se mohou vaše děti těšit i v  hotelu Club Turtas****, ve kterém se část filmu natáčela? Vyhrávají odpovědi, které dorazí jako  20.30. a  45. v pořadí. Správnou odpověď zasílejte na e-mail soutez@blue-style.cz.

Babovřesky 3

Pravidla soutěže:

- Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba starší 18 let. V případě účasti osoby mladší 18 let je nutný písemný souhlas zákonného zástupce. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci a rodinní příslušníci zaměstnanců společnosti Blue Style k.s.
- Soutěž probíhá v období od 13.1.2015 na území České republiky. Účastník soutěže bude vyloučen v případě, že pořadatel zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků. Účastí v soutěži, konkrétně zasláním e-mailu, vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže a zavazuje se je dodržovat.
- Vymáhání účasti či výhry v soutěži soudní cestou je vyloučeno, stejně tak vyplacení výher v hotovosti či jejich výměna za výhry jiné. Reklamovat závady na výhře není možné.

Vítězi soutěže jsou:

Petr Š., Jan J., Ivana P. Správná odpověď byla "Petr Bende". Vítězům gratulujeme.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!