SOUTĚŽ S CROCO CLUBEM 2017

Soutěž s Croco Clubem 2017 (byla již ukončena)

Soutěžte s CK Blue Style o úžasné Croco dárkové balíčky. Poznejte hotel na fotografii, pošlete správnou odpověď na e-mail a výhra může být vaše!

Vyhodnocení a výherci soutěže:

Hotel, který byl na obrázku se jmenuje Baia D´oro a nachází se v městečku Licata na Sicílii . Děkujeme za vaše soutěžní odpovědi. Výhru od nás získávají paní Dana S., Lenka F., Marcela D., Klára Z. a Barbora B. Gratulujeme!

O co soutěžíme?

Hrajeme o 5 výherních Croco balíčků (plyšový krokodýl, osuška, taška, vodní bomba, omalovánky, pastelky, gelové tužky, hra, klíčenka, magnety, pexeso)

Jak soutěžit?

Pošlete odpověď na otázku JAKÝ HOTEL JE ZAZNAMENANÝ NA FOTOGRAFII A U JAKÉHO MĚSTEČKA SE NACHÁZÍ? na e-mail  soutez@blue-style.cz. Do předmětu zprávy uveďte "SOUTĚŽÍM S CK BLUE STYLE" a do e-mailu ještě nezapomeňte přidat vaše jméno a adresu, na kterou vám budeme moci zaslat případnou výhru.

Vyhrává každá 10. správná odpověď do maximálního počtu 5 výherců (tedy 10., 20., 30., 40. a padesátá správná odpověď přijatá na e-mailu soutez@blue-style.cz)

Nápověda pro snadnější hledání: V hotelu na soutěžní fotografii funguje náš Blue a Croco Club.

Soutěž s Croco Clubem

Pravidla soutěže:

- Soutěž probíhá v období  od zveřejnění 30. 1. do 5. 2. 2017 včetně, na území České republiky. Pořadatelem soutěže je společnost Blue Style k.s.

- Každý uživatel se může zúčastnit soutěže jen jednou. V případě zaslání více odpovědí z jedné adresy bude do soutěže zařazen poslední zaslaný e-mail na  soutez@blue-style.cz.

- Účastník soutěže může být vyloučen v případě, že pořadatel zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků.

- Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

- Po skončení soutěže budou výherci zveřejněni na této stránce a kontaktováni na e-mail, ze kterého jsme obdrželi jejich správnou odpověď.

- Účastí v soutěži, konkrétně zasláním odpovědi na e-mail soutez@blue-style.cz, vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže a zavazuje se je dodržovat.

- Vymáhání účasti či výhry v soutěži soudní cestou je vyloučeno, stejně tak vyplacení výher v hotovosti či jejich výměna za výhry jiné. Reklamovat závady na výhře není možné. Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci pořadatele.

- Pořadatel si vyhrazuje právo na zkrácení či přerušení soutěže bez udání důvodu a nenese odpovědnost za technické či jiné závady vzniklé v průběhu soutěže.

 

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!