FACEBOOK SOUTĚŽ O DÁRKOVÉ BALÍČKY

Facebook soutěž o dárkové balíčky 

  Pravidla soutěže:

- Soutěž probíhá v období od 23.7. do 29.7. 2017 na území České republiky. Pořadatelem soutěže je společnost Blue Style k.s.
- Odměnou v soutěži jsou dárkové balíčky CK Blue Style - plyšový krokodýl, klíčenka, nafukovací míč do vody, penál a další dárky z Croco Clubu.
- Každý uživatel se může zúčastnit soutěže jen jednou. V případě vložení více komentářů bude do soutěže zařazen první příspěvek uživatele.
- Účastník soutěže může být vyloučen v případě, že pořadatel zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků.
- Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí. 
- Po skončení soutěže budou výherci kontaktováni prostřednictvím zprávy na sociální síti Facebook a seznam výherců bude uveden na tomto místě. 
- Účastí v soutěži, konkrétně vložením komentáře pod soutěžní příspěvek, vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže a zavazuje se je dodržovat.
- Vymáhání účasti či výhry v soutěži soudní cestou je vyloučeno, stejně tak vyplacení výher v hotovosti či jejich výměna za výhry jiné. Reklamovat závady na výhře není možné.

Vítězi soutěže jsou:

 Lucie P., Lenka K., Libuše S. Výherci byli kontaktováni po skončení soutěže. Další informace najdete na naší  Facebook skupině.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!