Váhové limity

Nadváhu za zavazadla lze zakoupit i u naší cestovní kanceláře a to výhodněji.

TRAVEL SERVICE

Doplňkové služby na letech pořádaných společností TRAVEL SERVICE (tj. včetně letů se SMART WINGS) od 24.1.2018 včetně:

Každý cestující s nárokem na sedadlo má nárok na bezplatnou přepravu zapsaných zavazadel o max. hmotnosti 15 kg. U letů do Egypta (Hurghada, Marsa Alam, Sharm El Sheikh) z Prahy, Brna, Ostravy je váhový limit pro přepravu zavazadel zdarma navýšen exkluzivně na 23 kg.

Na palubu letadla je možné si vzít jedno příruční zavazadlo o hmotnosti do 8 kg a rozměru maximálně 56x45x25 cm a jednu malou osobní tašku (např. dámská kabelka nebo laptop, max. 3 kg, 40x30x15 cm). Žádné jiné předměty nejsou akceptovány. Výjimku tvoří pouze pomůcky pro cestující s omezenou pohyblivostí, tj. berle nebo jiné ortopedické podpěrné přístroje, případně složitelný invalidní vozík.

Dítě ve věku do 2 let (bez nároku na vlastní sedadlo) nemá nárok na bezplatnou přepravu zavazadla. Bezplatně jsou přepravovány kočárky, dětské postýlky, sedačky pro děti a invalidní vozíky. V souladu s Přepravními podmínkami letecké společnosti musí být kočárky a sportovní vybavení přepravovány v ochranném obalu. Za poškození nezabalených kočárků a sportovního vybavení nenese letecká společnost odpovědnost.

Uvedené ceny doplňkových služeb při zakoupení zájezdu nebo letenky lze objednat do 48 hodin před odletem.

1) NADVÁHA ZAVAZADEL

a) Nadváha 8 kg – cena 500 Kč/zavazadlo/1 směr. Cena při zakoupení zájezdu nebo letenky. Váha jednoho kusu zavazadla nesmí překročit 32kg.
b) Nadváha 17 kg – cena 1000 Kč/zavazadlo/1 směr. Cena při zakoupení zájezdu nebo letenky. Váha jednoho kusu zavazadla nesmí překročit 32kg.

Překročení váhového limitu na letišti (za každý započatý 1 kg) – cena 160 Kč/zavazadalo/1 směr. Váha jednoho kusu zavazadla nesmí překročit 32kg.

Všechny předplacené služby jsou nevratné a nepřenosné na jiný let nebo cestujícího.

2) PŘEPRAVA ZVÍŘETE

a) Pouze pes nebo kočka do 8 kg včetně přepravky, max. rozměry 43x30x27 cm – cena 1250 Kč/1 směr. Cena při zakoupení zájezdu nebo letenky.
Pouze pes nebo kočka do 8 kg včetně přepravky, max. rozměry 43x30x27 cm – cena 1500 Kč/1 směr. Cena při zaplacení na letišti.

b) Pouze pes nebo kočka nad 8 kg – cena 2750 Kč/1 směr. Cena při zakoupení zájezdu nebo letenky.
Pouze pes nebo kočka nad 8 kg – cena 3000 Kč/1 směr. Cena při zaplacení na letišti.

U přepravy zvířat je vždy nutný předchozí souhlas dopravce!!!

Všechny předplacené služby jsou nevratné a nepřenosné na jiný let nebo cestujícího.

3) PŘEPRAVA SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ

Sportovní zavazadlo do 32 kg – cena 1250 Kč/zavazadlo/1 směr. Cena při zakoupení zájezdu nebo letenky.
Sportovní zavazadlo do 32 kg – cena 1500 Kč/zavazadlo/1 směr. Cena při zaplacení na letišti.

Pozn.: Sportovní vybavení musí být nahlášeno a potvrzeno dopravcem, musí být zabaleno samostatně a musí být rozpoznatelné jako takové u odbavovací přepážky.

Všechny předplacené služby jsou nevratné a nepřenosné na jiný let nebo cestujícího.

BULGARIAN AIR CHARTER

Každý cestující s nárokem na sedadlo má nárok na bezplatnou přepravu zapsaných zavazadel o max. hmotnosti 20 kg.
Volnou hmotnost zavazadel lze sloučit v rámci spolucestujících. V tomto případě však nesmí váha 1 kusu zavazadla překročit 32 kg, délka každé strany musí být menší než 150 cm a součet všech tří stran nesmí přesáhnout 250 cm.

Na palubu letadla je možné si vzít jedno příruční zavazadlo o hmotnosti do 6 kg a rozměru maximálně 50x40x20 cm. Žádné jiné předměty nejsou akceptovány. Výjimku tvoří pouze pomůcky pro cestující s omezenou pohyblivostí, tj. berle nebo jiné ortopedické podpěrné přístroje, případně složitelný invalidní vozík.

Dítě ve věku do 2 let (bez nároku na vlastní sedadlo) má nárok na bezplatnou přepravu zapsaných zavazadel o max. hmotnosti 20 kg. Bezplatně jsou přepravovány kočárky, dětské postýlky, sedačky pro děti a invalidní vozíky. V souladu s Přepravními podmínkami letecké společnosti musí být kočárky a sportovní vybavení přepravovány v ochranném obalu. Za poškození nezabalených kočárků a sportovního vybavení nenese letecká společnost odpovědnost.

1) NADVÁHA ZAVAZADEL

Nadváhu zavazadla nelze objednat.

2) PŘEPRAVA ZVÍŘETE

Pouze pes nebo kočka do 8 kg včetně přepravky, max. rozměry 50x40x23 cm. Přeprava je zdarma a je na zpětné potvrzení.

3) PŘEPRAVA SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ

Sportovní zavazadlo/vybavení (golfbag, potápěčské vybavení , surfboard, kolo ...) do 20 kg – ZDARMA/zavazadlo/1 směr.

TUNISAIR

Každý cestující s nárokem na sedadlo má nárok na bezplatnou přepravu zapsaného zavazadla o max. hmotnosti 23 kg, avšak součet jeho délky, šířky a hloubky může být maximálně 158 cm včetně držadla a koleček. Volnou hmotnost nelze sloučit v rámci spolucestujících, maximální hmotnost jednoho zavazadla může být 23 kg!

Na palubu letadla je možné si vzít jedno příruční zavazadlo o hmotnosti do 8 kg a rozměru maximálně 50x40x25 cm, avšak součet všech tří rozměrů může být maximálně 115 cm včetně držadla a koleček.

Dítě ve věku do 2 let/infant nemá nárok na sedadlo, ale má nárok na přepravu 1ks odbaveného zavazadla do 10kg a 1ks skládacího kočárku nebo dětské autosedačky. V souladu s Přepravními podmínkami letecké společnosti musí být kočárky a sportovní vybavení přepravovány v ochranném obalu. Za poškození nezabalených kočárků a sportovního vybavení nenese letecká společnost odpovědnost.

1) NADVÁHA ZAVAZADEL

Nadváhu zavazadla nelze objednat.

2) PŘEPRAVA SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ

Sportovní vybavení golfbag do 15 kg – ZDARMA/zavazadlo/1 směr.

Pozn.: Sportovní vybavení musí být nahlášeno a potvrzeno dopravcem.

FLY DUBAI

(destinace DXB=Dubaj; ZNZ=Zanzibar; GOI=Goa; CMB=Srí Lanka; MLE=Maledivy)

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!