Váhové limity

SMARTWINGS

Každý cestující s nárokem na sedadlo má nárok na bezplatnou přepravu pouze jednoho kusu zapsaného zavazadla o max. hmotnosti 23 kg. Volnou hmotnost nelze sloučit v rámci spolucestujících.
Slunečník lze přepravit jako dalši zavazadlo za poplatek 680 Kč/1 směr. Cena při zakoupení zájezdu nebo letenky.

Na palubu letadla je možné si vzít jedno příruční zavazadlo o hmotnosti do 8 kg a rozměru maximálně 56x45x25 cm a jednu malou osobní tašku (např. dámská kabelka nebo laptop, max. 3 kg, 40x30x15 cm). Žádné jiné předměty nejsou akceptovány. Výjimku tvoří pouze pomůcky pro cestující s omezenou pohyblivostí, tj. berle nebo jiné ortopedické podpěrné přístroje, případně složitelný invalidní vozík.

Dítě ve věku do 2 let (bez nároku na vlastní sedadlo) má nárok na bezplatnou přepravu jednoho kusu zapsaného zavazadla o max. hmotnosti 10 kg a součtu délky, šířky a výšky maximálně 115 cm. Bezplatně jsou přepravovány kočárky, dětské postýlky, sedačky pro děti a invalidní vozíky. V souladu s Přepravními podmínkami letecké společnosti musí být kočárky a sportovní vybavení přepravovány v ochranném obalu. Za poškození nezabalených kočárků a sportovního vybavení nenese letecká společnost odpovědnost.

Níže uvedené ceny doplňkových služeb při zakoupení zájezdu nebo letenky lze objednat písemně na základě zpětného potvrzení ze strany CK Blue Style a to nejpozději 48 hodin před odletem. 

1) Nadváha zavazadel

Nadváha 9 kg – cena 680 Kč/zavazadlo/1 směr. Cena při zakoupení zájezdu nebo letenky. Váha jednoho kusu zavazadla nesmí překročit 32 kg.

Další zavazadlo do 23 kg – cena 680 Kč/zavazadlo/1 směr. Cena při zakoupení zájezdu nebo letenky.

Překročení váhového limitu na letišti - platba při odbavení:

Nadváha 9 kg – cena 910 Kč/zavazadlo/1 směr. Váha jednoho kusu zavazadla nesmí překročit 32 kg.

Další zavazadlo do 23 kg – cena 910 Kč/zavazadlo/1 směr.

Všechny předplacené služby jsou nevratné a nepřenosné na jiný let nebo cestujícího.

2) Přeprava zvířete

a) Pouze pes nebo kočka do 8 kg včetně přepravky, max. rozměry 43x30x27 cm – cena 1250 Kč/1 směr. Cena při zakoupení zájezdu nebo letenky.

b) Pouze pes nebo kočka nad 8 kg – cena 2750 Kč/1 směr. Cena při zakoupení zájezdu nebo letenky.

U přepravy zvířat je vždy nutný předchozí souhlas dopravce. Přepravu je možné objednat písemně v pracovní dny nejpozději 48 hodin před odletem, na pondělní odlety nejpozději v pátek do 12:00 hod.

Všechny předplacené služby jsou nevratné a nepřenosné na jiný let nebo cestujícího.

3) Přeprava sportovního vybavení

Sportovní zavazadlo do 32 kg – cena 1250 Kč/zavazadlo/1 směr. Cena při zakoupení zájezdu nebo letenky.
Sportovní zavazadlo do 32 kg – cena 1530 Kč/zavazadlo/1 směr. Cena při zaplacení na letišti.

Ve smlouvě o zájezdu je nutné specifikovat o jaké sportovní vybavení se jedná, např. golfbag, kite, windsurf, surfboard, potápěčské vybavení apod.

Sportovní vybavení musí být nahlášeno a předem potvrzeno dopravcem, zabaleno samostatně a musí být rozpoznatelné jako takové u odbavovací přepážky. Pokud nebude přeprava sportovního vybavení předem dopravcem schválena, zavazadlo nemusí být odbaveno.

WINDSURF/SURFBOARD/KITE - povinný příplatek za transfer
Klienti, kteří přepravují tato sportovní vybavení do destinací Hurghada nebo Marsa Alam, jsou povinni uhradit zvláštní poplatek za transfer z letiště do hotelu a zpět. Více informací naleznete ZDE.

Všechny předplacené služby jsou nevratné a nepřenosné na jiný let nebo cestujícího.

FLY DUBAI

(např. destinace DXB=Dubaj...)

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!