Hotel Zante Park

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Příjemný hotelový komplex v klidné části Laganas, nedaleko hezké pláže a velmi blízko nákupních a zábavních možností Vám nabízí sportovní vyžití i odpočinek. Můžete zde využít např. masáže či saunu v lázeňském centru.

Poloha

Hotel se nachází v prázdninovém letovisku Laganas. Nejbližší nákupní možnosti se nalézají v těsné blízkosti hotelu. Do centra tohoto oblíbeného letoviska, kde se nachází spousta restaurací,barů a obchůdků, je to cca 900 m. Hlavní město Zakynthos je vzdáleno cca 8 km od hotelu. Autobusová zastávka se nachází cca 200 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 5 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky jsou za poplatek cca 9 EUR) se nachází ve vzdálenosti cca 350 m.

Popis

Příjemný hotelový komplex s přátelskou a rodinnou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, 2 bary a bazén se sluneční terasou a částí pro děti (lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma).

Internet

V lobby nebo na pokojích Wi-Fi připojení zdarma. Internetový koutek také zdarma.

Sport a zábava

Zdarma můžete v hotelu využít fitness nebo saunu. Za poplatek je zde kulečník, stolní tenis a masáže (po předchozí rezervaci).

Stravování

Polopenze (formou bufetu).

www.zanteparkhotels.gr

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!