Hotel Porto Zorro

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Kompletně zrekonstruovaný hotel se nachází na odlehlém klidném místě na okraji letoviska Vassilikos. Letovisko je vyhlášeným místem plným zeleně a má jedny z nejkrásnějších pláží ostrova.

Poloha

Hotel se nachází na odlehlém klidném místě na okraji letoviska Vassilikos. Městečko Vassilikos, kde se nalézají nejbližší nákupní možnosti, typické řecké taverny a bary je vzdáleno cca 1 km. Autobusová zastávka zajišťující spojení do hlavního města vzdáleného cca 12 km je cca 300 m od hotelu. Letiště je cca 15 km daleko.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky na pláži za poplatek), s barem, sprchami a WC se nachází přímo před hotelem.

Ubytování

Standardně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, SAT-TV, miniledničku, bezpečnostní schránku (za poplatek cca 10 EUR/ týden) a balkon nebo terasu. Na vyžádání možnost poskytnout dětskou postýlku zdarma.

Popis

Kompletně zrekonstruovaný hotel se skládá z hlavní a vedlejší budovy. Pro hotelové hosty je zde k dispozici recepce, hlavní restaurace a dva bary.

Internet

V areálu hotelu je hostům k dispozici Wi-Fi připojení zdarma.

Sport a zábava

Letovisko Vassilikos je vyhlášeným místem plným zeleně a má jedny z nejkrásnějších pláží ostrova. V některé z místních půjčoven si můžete pronajmout auto nebo loď a vydat se na průzkum nádherných, leckdy odlehlých pláží, které zcela jistě stojí za návštěvu.

Stravování

All Inclusive.

www.portozorro.gr

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!