Hotel Mediterranean Beach

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Poloha

Hotel se nachází ve vyhledávaném a velmi oblíbeném prázdninovém letovisku Laganas. Centrum letoviska se spoustou nákupních a zábavních možností je vzdáleno cca 400 m od hotelu. Nejbližší restaurace a bary jsou cca 200 m. Hlavní město Zakynthos je cca 8 km, autobusová zastávka cca 200 m u hotelu. Vzdálenost od letiště je cca 8 km.

Pláž

Pěkná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u areálu hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek (cca 6 EUR/set), plážové osušky na vratnou zálohu (cca 5 EUR/den).

Popis

Velmi příjemný hotel s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnu, restauraci, dva bary, kadeřnictví a hezký bazén s oddělenou částí pro děti a sluneční terasou, která nabízí pěkný výhled na moře. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu k dispozici zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 5*.

Internet

Wi-Fi připojení na recepci, v lobby a na pokojích zdarma. Internetový koutek je za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá příležitostně večerní programy. Zdarma si v hotelu můžete zahrát stolní tenis nebo si odpočinout v sauně. Za poplatek je fitness centrum, kulečník a masáže. Z důvodů ochrany želv Caretta-Caretta jsou na zdejší pláži zakázány motorizované vodní sporty.

Stravování

Polopenze formou bufetu (snídaně formou rozšířeného kontinentálního bufetu, večeře formou kompletního bufetu).
www.medbeach.gr

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!