Hotel The Residence

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Letní dovolená v hotelu s příjemným okolím, které vybízí nejen k procházkám, ale také k zábavě a bohatému nočnímu životu v nedalekém hlavním městě. Hotel neakceptuje osoby mladší 18 let.

Hotel akceptuje hosty starší 16 let.

Poloha

Hotel se nachází v oblíbeném prázdninovém letovisku Ialyssos. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou v těsné blízkosti hotelu. Do centra Ialyssos je to cca 900 m, do hlavního města Rhodos cca 8 km. Vzdálenost od letiště je cca 6 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž s příkřejším vstupem do moře (lehátka a slunečníky na části pláže, která náleží klientům hotelu Forum Beach 15. 5.–30. 9. zdarma, plážové osušky na zálohu). Pláž je od hotelu oddělena místní komunikací.

Popis

Hotel se skládá ze dvou budov oddělených malou místní komunikací a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, dvě restaurace a dva bary, kavárnu, společenskou místnost, možnost pronájmu bezpečnostní schránky (za poplatek), minimarket a bazén (lehátka a slunečníky zdarma). Hotel neakceptuje osoby mladší 18 let. Oficiální kategorie hotelu je 4*.

Internet

V lobby hotelu je možné využít Wi-Fi připojení nebo internetový koutek za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty nabízí zdarma šipky. V sesterském hotelu Forum Beach vzdáleném cca 300 m se nachází Thalassa Forum Spa, kde můžete využít saunu, masáže, vnitřní bazén, tenis, stolní tenis a fitness centrum (vše za poplatek).

Stravování

Polopenze formou bufetu.

www.forumhotels.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!