Hotel Porto Angeli

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Hotel s širokým výběrem typů ubytování, programem all inclusive a bohatým animačním programem je vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Je zde velmi oblíbený dětský Croco Club s českými animátory. Kdo si hraje, nezlobí! Hotel nabízí možnost bezlepkového stravování zdarma!

Poloha

Hotel je vhodný pro rodinnou dovolenou, se nachází na klidném místě v typické řecké vesničce Stegna. V blízkosti hotelu jsou obchůdky, bary, restaurace a taverny. Do města Rhodos, vzdáleného 30 km, nebo městečka Archangelos, které je cca 4 km, je možné využít místní autobus. Autobusová zastávka je u hotelu. Letiště je vzdáleno cca 35 km.

Pláž

Písčitá, místy oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody se nachází v těsné blízkosti hotelu (lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky na vratnou zálohu) a je oddělena místní, málo frekventovanou komunikací. Pláž je pomyslně rozdělena na dvě části (na pláž s animačními programy a na pláž klidnější). V její těsné blízkosti jsou toalety i sprchy. Občerstvení je poskytováno formou All Inclusive v baru u recepce, který je vzdálen cca 50 metrů.

Popis

Hotelový komplex se rozkládá v pěkné zahradě. Hotelovým hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, řecká restaurace à la carte, tři bary, minimarket, společenská místnost, dva bazény, bazén pro děti se skluzavkami (lehátka a slunečníky zdarma).

Internet

V lobby hotelu je k dispozici Wi-Fi připojení zdarma nebo na pokojích za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá denní i večerní animační programy. Zdarma basketbal, volejbal, šipky, fitness, fotbal, stolní tenis a tenis. Za poplatek kulečník, tenis s osvětlením, elektronické hry a masáže. Pro děti je zde k dispozici dětské hřiště a miniklub.

Stravování

All Inclusive.

www.portoangeli.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!