Hotel Kolymbia Sky

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Příjemný hotel v romantickém prostředí uspokojí díky rodinné atmosféře a ideální poloze všechny klienty vyhledávající průzračné moře a klidnou dovolenou. Doporučujeme i rodinám s dětmi.

Poloha

Tento příjemný rodinný hotel se nachází na klidném místě v oblíbeném prázdninovém letovisku Kolymbia. Nejbližší restaurace a bary jsou cca 350 m. Centrum městečka Kolymbia, kde se navíc nachází spousta nákupních možností, je vzdáleno cca 1,3 km. Do Kolymbie můžete dojít příjemnou procházkou pěšky. Zastávka autobusu je přímo u hotelu. Do centra města Rhodos, které je na seznamu chráněných památek UNESCO, je to cca 25 km. Vzdálenost od letiště je také cca 25 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře, se sprchami a WC (lehátka a slunečníky za poplatek) je oddělena místní komunikací a nachází se cca 200 m od hotelu.

Popis

Hotel se zahradou se skládá se z hlavní budovy a několika vedlejších budov. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, minimarket, restaurace a dva bary. V pěkné a udržované zahradě je bazén a bazén pro děti (lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma).

Internet

Wi-Fi připojení zdarma.

Sport a zábava

Příležitostně animační programy. Zdarma šipky a stolní tenis. Za poplatek tenis a nebo využít široký výběr vodních sportů na pláži.

Stravování

All Inclusive.

www.kolymbiasky.gr

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!