Hotel D´andrea Mare

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Luxusní hotel nabízí komfortní služby v krásném romantickém prostředí. Díky exotické zahradě je ideální pro odpočinek a relaxaci. Atypicky řešené bazény s pomalu tekoucí řekou, vodopádem a tobogánem okouzlí nejen děti.

Poloha

Hotel se nachází v pěkné zahradě, na klidném místě v letovisku Ialyssos. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky jsou vzdáleny cca 500 m, centrum letoviska je vzdáleno cca 1 500 m. Autobusová zastávka je cca 700 m od hotelu. Centrum města Rhodos je cca 9 km a vzdálenost od letiště je cca 6 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž se sprchami a s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu (lehátka a slunečníky zdarma v zahradě hotelu, která navazuje na pláž), bar u bazénu.

Popis

Příjemný rodinný hotel s línou řekou nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci a dva bary, minimarket, kadeřnictví, venkovní bazén, bazén s oddělenou částí pro děti, dětský bazén se skluzavkami a malým toboganem (lehátka, matrace a slunečníky u bazénů jsou zdarma) a vnitřní bazén (v průběhu července a srpna mimo provoz).

Internet

V lobby hotelu a na pokojích Wi-Fi zdarma. K dispozici internetový koutek za poplatek.

Sport a zábava

Animační programy. Zdarma plážový volejbal, šipky, fitness a stolní tenis. Za poplatek kulečník, masáže, sauna, pára a vířivka. Jedenkrát za pobyt je řecký večer s živou hudbou a tancem. Pro děti dětské hřiště.

Stravování

All Inclusive.

www.dandreamare.gr

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!