Hotel The Island

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Luxusní hotelový komplex v letovisku Gouves je vhodný hotel pro páry, které vyhledávají soukromí, pěknou pláž s jemným pískem a hezkým prostředím. Hotel akceptuje hosty starší 16 let.

Hotel akceptuje hosty starší 16 let.

Poloha

Luxusní hotel je na klidném místě letoviska Gouves, jehož centrum je vzdáleno cca 1,8 km. Nejbližší nákupní možnosti, taverny a kavárny naleznete cca 150 m od areálu hotelu. Vzdálenost od letiště je cca 17 km.

Pláž

Pěkná pláž s jemným pískem a sprchami je přímo u areálu hotelu, od kterého ji dělí pouze místní komunikace (cca 10 m). Vstup do moře je pozvolný. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma.

Ubytování

CASUAL POKOJE: Moderně a elegantně zařízené pokoje mají klimatizaci, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku (zdarma), miniledničku (zdarma), servis na přípravu kávy a čaje, rádio a balkon nebo terasu s výhledem na krajinu nebo do zahrady. Casual pokoje jsou umístěny v areálu hotelu (mimo hlavní budovy). Sole pokoje jsou stejné, ale jsou jen pro jednu osobu. Možnost ubytování v pokojích Cool, které jsou stejně vybavené jako Casual, ale jsou umístěny v jedné z hlavních budov a mají boční nebo přímý výhled na moře.

Popis

Velmi elegantní hotel, vhodný především pro odpočinkovou dovolenou nebo dovolenou v páru, svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, čtyři restaurace (1 hlavní a 3 a la carte) a čtyři bary, konferenční místnost, nákupní galerii a vnitřní bazén (zdarma). V příjemném areálu hotelu jsou tři bazény se sluneční terasou, která poskytuje krásné výhledy na moře. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Internet

Wi-fi připojení je ve všech veřejných prostorech hotelu, včetně pokojů, zdarma (na pokojích možnost také kabelového připojení zdarma). Internetový koutek za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pořádá animační programy. Zdarma basketbal, šipky, fitness centrum, stolní tenis a tenis (osvětlení za poplatek). Za poplatek kulečník, elektronické hry a služby lázeňského centra, včetně sauny, parní lázně a masáží.

Stravování

Polopenze formou bufetu. Na pokojích je denně doplňovaná lahev vody.
www.theislandhotel.eu

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!