Hotel Nikolas Villas

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Hotel ve stylu řecké vesničky obklopený zelení je nedaleko centra prázdninového letoviska Hersonissos. Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře leží cca 400 m od hotelu.

Poloha

Hotel ve stylu řecké vesničky obklopený zelení leží cca 1000 m od centra prázdninového letoviska Hersonissos. Nejbližší nákupní možnost, restaurace a kavárny jsou vzdáleny cca 100 m od hotelu. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 25 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře leží cca 400 m od hotelu. Od pláže je hotel oddělen místní komunikací. K dispozici jsou sprchy a WC. Barový servis je na pláži za poplatek. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek (cca 6 EUR/set).

Popis

Hotel svým hostům nabízí recepci a bar. V hotelu je bazén se sladkou vodou pro dospělé a bazén pro děti. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Internet

Wi-Fi je ve veřejných prostorách a na pokojích za poplatek. Internetový koutek za poplatek.

Sport a zábava

Pro děti je zde dětské hřiště. Šipky jsou k dispozici zdarma. Za poplatek si můžete zahrát kulečník. Pláž nabízí velký výběr vodních sportů za poplatek. Nezapomeňte navštívit Hersonissos, který je největším centrem zábavy. Naleznete zde malý, původem římský přístav, spostu taveren, kavárniček, diskoték, barů a restaurací servírující báječné řecké speciality.

Stravování

Bez stravování nebo možnost snídaně.

www.nikolasvillas.gr

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!