Hotel Bali Mare

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Skvělé prázdniny pro celou Vaši rodinu za jedinečné ceny! Vodní sporty, písečná pláž a krásné okolí zaručí, že se na společné dovolené nebudete nudit!

Poloha

Hotel je postaven ve stylu řecké vesničky a leží ve svahu na příjemném místě na okraji centra letoviska Bali. Poloha poskytuje krásné výhledy do okolí a na zátoku Bali. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a kavárny jsou cca 180 m od hotelu. Do města Rethymna je to cca 35 km a naleznete zde spoustu místních taveren, kaváren a nákupních možností. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 50 km.

Pláž

Dlouhá pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře je cca 300 m od hotelu. Od pláže je hotel oddělen místní komunikací. K dispozici jsou sprchy a WC a bar. V okolí pláže se nachází velké množství taveren a kaváren. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek (cca 6 EUR/set).

Popis

Zrekonstruovaný hotel s přátelskou atmosférou je tvořen několika budovami a svým hostům nabízí recepci, restauraci a bar. V hotelovém areálu je bazén se sladkou vodou pro dospělé a bazén pro děti. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Internet

Wi-Fi na recepci zdarma. Internetový koutek za poplatek (cca 2 EUR/hod).

Sport a zábava

Pro děti je zde dětské hřiště. Stolní tenis je k dispozici zdarma. Za poplatek si můžete zahrát kulečník a tenis. Na pláži naleznete širokou nabídku vodních sportů, které jsou za poplatek.

Stravování

All Inclusive.

www.balimare.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!