Hotel Atlantis Beach

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Příjemný hotel oceňovaný mezinárodní klientelou v letovisku Rethymno je idální příležitostí strávit kvalitní dovolenou. Poblíž naleznete taverny, bary, kavárny a nákupní možnosti.

Poloha

Elegantní hotel leží v letovisku Rethymno, jehož centrum je vzdáleno cca 1,5 km a naleznete zde malebný přístav, tradiční taverny, kavárny, bary a nákupní možnosti. Nejbližší z nich naleznete v těsné blízkosti hotelu. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 65 km.

Pláž

Pěkná pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 20 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací. Na pláži je barový servis a sprchy. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek (cca 6 EUR/set), plážové osušky na vratnou zálohu (cca 10 EUR).

Popis

Hotel s prázdninovou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, dvě restaurace a bary, kavárnu, společenskou místnost a kadeřnictví. V příjemném areálu je jeden bazén pro dospělé a dětský bazén. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Internet

Wi- Fi připojení ve všech veřejných prostorech hotelu, včetně pokojů, zdarma. Internetová kavárna je za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty příležitostně pořádá animační programy. Pro děti je zde dětské hřiště. Hotel má vynikající polohu pro návštěvu přístavního městečka Rethymna, jež doslova vybízí k příjemné procházce k přístavu, který lemuje promenáda s tavernami a obchůdkami.

Stravování

Polopenze formou bufetu.
www.atlantisbeach.gr

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!