Hotel Royal Bay

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Příjemný hotel s přátelskou atmosférou se nachází na klidném místě v prázdninové oblasti Kefalos. Letovisko je jako stvořené pro posezení v některé z místních kaváren, procházku po pláži nebo využití nabídky vodních sportů na pláži.

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě v prázdninové oblasti Kefalos. Nejbližší nákupní možnosti se nacházejí ve vzdálenosti cca 150 m od hotelu, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 800 m. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 17 km. Město Kos je od hotelu vzdáleno cca 40 km.

Pláž

Písčitá pláž se sprchami a WC se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek, plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

Popis

Příjemný hotel s přátelskou atmosférou se skládá z hlavní a vedlejší budovy a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, bar, kavárnu, bezpečnostní schránky, venkovní bazén se slunečnou terasou (lehátka a slunečníky u bazénů k dispozici zdarma) a bazén pro děti. Pro děti je zde k dispozici také dětské hřiště. Oficiální kategorie hotelu je 3*.

Internet

V hotelovém lobby a na některých pokojích je Wi-Fi připojení zdarma. Hosté mohou využít také internetový koutek zdarma.

Sport a zábava

Za poplatek můžete v hotelu využít saunu nebo masáže. Letovisko je jako stvořené pro posezení v některé z místních kaváren, procházku po pláži nebo využití nabídky vodních sportů na pláži (za poplatek). Centrum městečka Kefalos, nabízí překrásný výhled na moře, některá z řady restaurací přímo vybízí k ochutnávce místních specialit.

Stravování

Se snídaní formou bufetu. Možnost polopenze formou bufetu.
www.royalbay.gr

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!