Hotel Mitsis Summer Palace

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Luxusní hotelový rezort leží v zátoce Kardamena a má krásný výhled na Egejské moře. Pro děti je zde aquapark, který najdete v sousedním hotelu Mitsis Norida Beach.

Poloha

Luxusní hotelový rezort leží v zátoce Kardamena a má krásný výhled na Egejské moře. Do centra města Kardamena, kde se nacházejí restaurace, bary a obchůdky, je to cca 5 km. Autobusová zastávka je přímo u hotelu. Město Kos je vzdáleno cca 35 km. Letiště leží cca 15 km od hotelu.

Pláž

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici na vratnou zálohu.

Popis

Luxusní komplex s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, tři restaurace a pět barů, obchůdky, minimarket, relaxační centrum s vnitřním bazénem (pouze pro dospělé) a pěkný venkovní bazén s oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky jsou zdarma. Možnost využít velký aquapark v sousedním hotelu Mitsis Norida Beach.

Internet

Wi-Fi je na pokojích za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá večerní programy. Zdarma si mohou zahrát plážový volejbal, stolní tenis, fitness a tenis. Za poplatek služby lázeňského centra a kulečník. Na pláži nabídka vodních sportů a potápění za poplatek.

Stravování

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!