Hotel Mitsis Family Village Beach Hotel

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Rodinný hotel je situován na klidném místě v prázdninové oblasti Kardamena. Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře leží v těsné blízkosti hotelu.

Poloha

Rodinný hotel je situován na klidném místě v prázdninové oblasti Kardamena. Nákupní možnosti, restaurace a obchůdky se nacházejí v centru města Kardamena, které je vzdáleno cca 5 km. Autobusová linka zajištující spojení do centra je od hotelu cca 150 m. Město Kos je vzdáleno cca 28 km. Letiště je vzdálené cca 11 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře leží v těsné blízkosti hotelu cca 200 m. Na pláži je k dispozici barový servis. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma.

Popis

Příjemný hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, dvě restaurace a tři bary, obchůdky, minimarket, disko, dva venkovní bazény a bazén pro děti. Lehátka a slunečníky jsou zdarma. Možnost využití aquaparku (zdarma).

Internet

V hotelu je možné využít Wi-Fi připojení v lobby (zdarma) a internetovém koutku (za poplatek).

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé denní i večerní programy. Hoteloví hosté si mohou zdarma zahrát plážový volejbal, šipky, stolní tenis a tenis. Na pláži nabídka vodních sportů a potápění za poplatek.

Stravování

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!