Hotel Magic Life Marmari Palace

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Hotel s výhledem na moře se nachází na klidném místě, nedaleko letoviska Mastichari. Přímo u hotelu je písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře a barovým servisem.

Poloha

Elegantní hotel s výhledem na moře se nachází na klidném místě, nedaleko letoviska Mastichari. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky jsou v centru Mastichari, vzdáleném cca 3 km, do hlavního města Kos je to cca 25 km. Autobusová zastávka je přímo u hotelu. Vzdálenost od letiště je cca 12 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře a barovým servisem (lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma) se nachází přímo u hotelu.

Popis

Hotelový komplex skládající se z hlavní budovy a několika bungalovů hostům nabízí vstupní halu s recepcí, několik restaurací a barů, konferenční místnost, minimarket, kadeřnictví, několik bazénů, dvě venkovní jacuzzi a bazén pro děti s menší skluzavkou. Lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma.

Internet

Wi-Fi připojení je ve veřejných prostorách hotelu i na pokojích zdarma. Internetový koutek je k dispozici za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pořádá animační programy. Pro děti je zde k dispozici dětské hřiště a miniklub. Zdarma plážový volejbal, šipky, minifotbal, stolní tenis, tenis během dne a fitness. Za poplatek lázně, masáže, kánoe a vodní sporty na pláži.

Stravování

All Inclusive.
www.atlanticahotels.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!