Hotel Atlantica Porto Bello Royal

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Luxusní hotelový resort na klidném místě poblíž písčité pláže s pozvolným vstupem ve známém středisku Kardamena. Nechte se unášet relaxací a pohodlím u bazénu či na písečné pláži.

Poloha

Luxusní hotelový rezort se nachází nedaleko letoviska Kardamena. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky jsou v centru Kardameny (cca 3 km), do města Kos je to cca 35 km. Autobusová zastávka je přímo u hotelu. Do Kardameny jezdí zdarma hotelový minibus. Vzdálenost od letiště je cca 9 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, sprchami a WC se nachází cca 50 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací. K dispozici je podchod. Lehátka a slunečníky jsou zdarma. Plážové osušky jsou na zálohu cca 20 EUR/osuška.

Popis

Hotel nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, několik restaurací a barů, minimarket, obchůdky, kadeřnictví, vnitřní bazén se sladkou vodou (pouze pro starší 18 let), 12 venkovních bazénů s mořskou vodou a bazén pro děti s menší skluzavkou. Lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma.

Internet

Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma. Internetový koutek za poplatek. Kabelové připojení na pokojích zdarma.

Sport a zábava

Hotel pořádá animační programy. Zdarma dětské hřiště, plážový volejbal, šipky, minifotbal, stolní tenis, tenis a fitness (pouze pro starší 18 let). Za poplatek spa a vodní sporty na pláži.

Stravování

All Inclusive.
www.atlanticahotels.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!