Hotel Maltezos

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Rodinný hotel s pozorným personálem, jehož prioritou je vaše spokojenost a osobní kontakt, tak abyste mohli okusit tu pravou řeckou pohostinnost a užít si každou minutu svého volna, ať na břehu blízkého moře, u bazénu nebo při prozkoumávání okolí.

Poloha

Hotel se nachází cca 250 m od centra prázdninového letoviska Gouvia, kde jsou nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary. Hlavní město Corfu a letiště jsou vzdáleny cca 7 km od hotelu.

Pláž

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře a sprchami se nachází cca 250 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek (cca 6 EUR/set).

Popis

Menší rodinný hotel umístěný v udržované zahradě svým hostům nabízí recepci, restauraci, dva bary a pěkný venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma). Oficiální kategorie hotelu je 2*.

Internet

Wi-Fi připojení ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích zdarma.

Sport a zábava

Hosté si mohou za poplatek zahrát na hotelu kulečník. Díky své poloze hotel vybízí k procházkám do nedalekého centra městečka Gouvia. Kromě návštěvy zdejšího přístavu lákají návštěvníky zdejší tradiční restaurace a ve večerních hodinách především i bary a kluby.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

www.hotelmaltezos.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!