Hotel Kormoranos

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Menší hotel u pláže známého letoviska Acharavi umožňuje svým hostům využívat blízkost moře a zároveň objevovat kouzlo místní kuchyně v nepřeberném množství místních taveren a restaurací.

Poloha

Menší hotel Kormoranos leží v klidné části prázdninového letoviska Acharavi. Obchůdky se nachází cca 450 m od hotelu. Restaurace, bary a místní taverny naleznete v těsné blízkosti hotelu. Vzdálenost od letiště je cca 40 km.

Pláž

Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře a barovým servisem je vzdálena cca 10 m od hotelu, od kterého je oddělena promenádou. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek cca 6 EUR/set.

Popis

Hotel Kormoranos svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci a bar. Na recepci jsou k dispozici bezpečnostní schránky.

Internet

Wi-Fi připojení je v lobby a ve všech veřejných prostorách hotelu zdarma.

Sport a zábava

Letovisko Acharavi se nachází na severním cípu ostrova. Hosté si mohou vychutnat procházky po horách nebo po dlouhých plážích, kterými se letovisko pyšní. Na své si přijdou i příznivci vodních sportů, které jsou na plážích za poplatek. Dále je zde možné si pronajmout kolo nebo auto a vyrazit na projížďku po okolí.

Stravování

Polopenze (snídaně formou bufetu, servírovaná večeře).
www.hotelkormoranos.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!