Hotel Dassia Chandris & Spa

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Prožijte krásnou a pohodovou dovolenou v tomto hotelovém komplexu, kde si na své přijde každý. Rozlehlý hotelový komplex je umístěný v krásné udržované zahradě, která vybízí k relaxaci. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště.

Poloha

Hotel se nachází v centru oblíbeného a poklidného letoviska Dassia. Nejbližší nákupní možnosti, tradiční restaurace a bary jsou cca 20 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 12 km.

Pláž

Hotel leží cca 20 m od vlastní pěkné písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 3 EUR/osoba), plážové osušky na vratnou zálohu (cca 10 EUR).

Popis

Rozlehlý hotelový komplex je umístěn v krásně udržované zahradě. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, tři restaurace, tři bary, minimarket, kadeřnictví a společenskou místnost. V areálu se nachází tři pěkné venkovní bazény pro dospělé a menší bazén pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma.

Internet

Wi-Fi připojení v celém areálu hotelu a na pokojích za poplatek (cca 5 EUR/1,5 hod).

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá animační programy. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště. Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal, fotbal, volejbal, stolní tenis, tenis nebo si zacvičit ve fitness. Za poplatek kulečník, elektronické hry, sauna, masáže a služby lázeňského centra. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek.

Stravování

Polopenze formou bufetu nebo možnost All Inclusive.

www.chandris.gr

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!