Hotel Cyprotel Panorama

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Přátelský hotel s panoramatickým výhledem se nachází v oblíbeném prázdninovém letovisku Sidari, kde budete moci pocítit řeckou pohostinnost.

Poloha

Hotel s panoramatickým výhledem se nachází v oblíbeném letovisku Sidari, cca 500 m od jeho centra s možností návštěvy nejbližších restaurací, barů a obchůdků. Letiště je vzdáleno cca 35 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 500 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Plážové osušky za poplatek (cca 3 EUR/osuška) a na vratnou zálohu (cca 7 EUR/osuška).

Popis

Hotelový rezort s přátelskou atmosférou se rozprostírá v udržované zahradě a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, hlavní restauraci, dva bary a minimarket. V areálu pěkný venkovní bazén pro dospělé a menší bazén pro děti s vodními atrakcemi. Lehátka a slunečníky zdarma.

Internet

Wi-Fi připojení na recepci a v lobby za poplatek (cca 7 EUR/hodina). Internetový koutek také za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pořádá denní a večerní animační programy. Pro děti je zde dětské hřiště. Hosté si mohou zdarma zahrát minifotbal, šipky a tenis během dne. Za poplatek kulečník, elektronické hry a vodní sporty na pláži.

Stravování

All Inclusive.

www.cyprotelshotels.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!