Hotel Cyprotel Almyros Natura Beach

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Krásná přírodní pláž a průzračně čisté moře u hotelu v zahradě, kde budete moci pocítit řeckou pohostinnost, zařadí tuto vaši dovolenou mezi ty nezapomenutelné.

Poloha

Rozlehlý hotelový areál s atmosférou tradiční ostrovní vesničky leží v klidné části prázdninového letoviska Almyros, nedaleko městečka Acharavi. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace, kavárny a bary jsou vzdáleny cca 2 km od hotelu, v centru letoviska Acharavi. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 39 km.

Pláž

Veřejná písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je oddělená místní komunikací a nachází se přímo u hotelu. K dispozici jsou sprchy. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek. Plážové osušky jsou za poplatek cca 2 EUR/den.

Popis

Hotel se skládá z několika jednopatrových vilek rozmístěných v udržované zahradě hotelu a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci a tři bary. V areálu hotelu se nachází bazén a bazén pro děti. Lehátka a slunečníky zdarma.

Internet

V celém areálu hotelu je možné Wi-Fi připojení za poplatek. Internetový koutek za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé denní animační a večerní zábavné programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal, šipky, fotbal, stolní tenis a tenis během dne. Možnost využít saunu zdarma. Za poplatek jsou masáže a kulečník. Na pláži možnost potápění za poplatek.

Stravování

All Inclusive.
www.cyprotelalmyros.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!