Hotel Atlantica Grand Mediterraneo Resort & Spa

hodnocení

9.1

Celkem 2 hodnocení
  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Úchvatný výhled na moře, nejvyšší standard všech služeb, průzračně čisté moře a výborné ubytování zcela jistě zaručí maximální spokojenost. Hotel vhodný pro náročnou klientelu. Hotel je určený pouze pro dospělé osoby.

Hotel akceptuje hosty starší 16 let.

Poloha

Hotel s překrásným panoramatickým výhledem do okolí a na krásnou pláž je umístěn v mírném svahu. Nejbližší nákupní možnosti, místní taverny, restaurace a bary se nachází cca 4 km od hotelu. Vzdálenost od letiště je cca 15 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150 m od hotelu, od kterého je oddělena pobřežní promenádou. K dispozici je zde barový servis a sprchy. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, plážové osušky zdarma.

Popis

Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, tři restaurace, dva bary, minimarket, konferenční a společenskou místnost a kadeřnictví. V areálu hotelu se nachází vnitřní bazén a venkovní bazén s výhledem do okolí a sluneční terasou. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Internet

Internetový koutek a Wi-Fi v celém areálu a na pokojích zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá zábavné denní a večerní programy. Zdarma šipky, volejbal, stolní tenis, tenis během dne (osvětlení za poplatek), fitness nebo sauna. Za poplatek masáže a služby lázeňského centra.

Stravování

Snídaně a polopenze formou bufetu nebo možnost nebo All Inclusive.

www.atlanticahotels.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!