Hotel Angelina

hodnocení

8.2

Celkem 25 hodnocení
  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona:

Snadná dostupnost rušného centra oblíbeného letoviska na severním pobřeží ostrova je výhodou pro všechny klienty, kteří mají rádi večerní procházky a nákupy s příjemnou řeckou atmosférou.

Poloha

Příjemný hotel se nachází v prázdninovém letovisku Sidari. Přímo do centra Sidari je to cca 500 m. Nejbližší nákupní možnosti, taverny, bary a restaurace jsou v těsné blízkosti hotelu. Letiště se nachází cca 40 km od hotelu.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 200 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Popis

Hotel s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bar a bezpečnostní schránky za poplatek cca 2 EUR/den. V areálu hotelu je umístěn pěkný bazén se sladkou vodou a oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma.

Internet

V hotelu je k dispozici Wi-Fi připojení na recepci a v lobby zdarma.

Sport a zábava

Hotel se nachází v živém centru letoviska Sidari, kde najdete spoustu obchodů, barů, nočních klubů, restaurací a supermarketů. Letovisko Sidari nabízí jeden z nejkrásnějších západů slunce z celého ostrova.

Stravování

Polopenze nebo možnost plné penze.

www.angelinahotel.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!