Hotel Santa Lucia Capoterra

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: Léto 2016

Poloha

Pěkný hotel s rodinnou atmosférou leží cca 3 km od centra letoviska Capoterra. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace, kavárničky a bary jsou cca 50 m od hotelu. Na letiště Cagliari je to cca 12 km.

Pláž

Pláž s jemným pískem, pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami je cca 300 m od hotelu a jde se na ni přes místní komunikaci. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma od třetí řady, první a druhá řada je za poplatek (lehátka a slunečníky jsou k dispozici od 15. 6.–31. 8.). Plážové osušky za poplatek (cca 3 EUR/osuška).

Ubytování

Elegantně zařízené, klimatizované a prostorné pokoje (klimatizace v provozu od 1. 6.–30. 9.) mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů a telefon. Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu. Na pokoji je k dispozici SAT-TV, bezp. schránka zdarma, minilednice zdarma a minibar za poplatek. Na vyžádání dětská postýlka zdarma.

Popis

Hotel je na klidném místě v zelené zahradě a hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bar a konferenční prostory. V hotelu je pěkný bazén (lehátka a slunečníky jsou zdarma).

Internet

Hostům je k dispozici Wi-Fi a kabelové připojení ve všech veřejných prostorách za poplatek cca 2 EUR/hodina. Na pokojích je k dispozici kabelové připojení za poplatek cca 2 EUR/hodina.

Sport a zábava

Pro děti je zde dětské hřiště zdarma. Hostům je k dispozici fitness zdarma. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek. Nedaleko hotelu se nachází minigolf a lázeňské centrum s nabídkou masáží za poplatek. Za poplatek je možné si zahrát plážový volejbal a golf. Doporučujeme navštívit centrum Cagliari, které je plné obchůdků, restaurací a barů.

Stravování

Snídaně nebo polopenze (snídaně formou bufetu, večeře formou servírovaného menu).
www.hotelsantaluciacapoterra.it

Poznámky

UPOZORNĚNÍ: V době přípravy katalogu nebyla v letovisku Capoterra vybírána povinná pobytová taxa. Upozorňujeme však, že tato taxa může být místní autoritou zavedena během sezóny. Přibližná výše této taxy je v jiných letoviscích cca 1–2,5 EUR/osoba/den a je splatná na místě.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!