Hotel Rocca Dorada

hodnocení

8.0

Celkem 3 hodnocení
  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: Léto 2016

ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE:

  • DÍTĚ DO 6 LET ZDARMA a SLEVA pro dospělé

Poloha

Hotel se nachází v letovisku Santa Margherita di Pula. Nejbližší centrum Santa Margherity di Pula je cca 10 km od hotelu. Nejbližší nákupní možnosti jsou cca 100 m od hotelu a restaurace a bary cca 2 km. Letiště je vzdáleno cca 45 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 800 m od hotelu. Na pláž jezdí zdarma hotelový minibus. Hostům je k dispozici barový servis a sprchy. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek. Plážové osušky jsou za poplatek cca 2 EUR/osuška.

Popis

Klidný hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, dvě restaurace, dva bary a obchůdky se suvenýry. V areálu je pěkný venkovní bazén a bazén pro děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma.

Internet

Wi-Fi připojení je na recepci zdarma.

Sport a zábava

Hotel pořádá různé animační programy a programy pro děti. K dispozici je dětské hřiště. Zdarma si hosté mohou zahrát fotbal, volejbal a plážový volejbal. Za poplatek je tenis s osvětlením, lázeňské centrum a sauna.

Stravování

Snídaně, polopenze (snídaně formou bufetu, večeře formou servírovaného menu).

Poznámky

UPOZORNĚNÍ: Povinná pobytová taxa splatná na místě činí cca 1,20 EUR/osoba/den, děti do 12 let zdarma. Upozorňujeme, že výše této taxy se může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!