Hotel Li Suari

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: Léto 2016

Poloha

Hotel Li Suari s přátelskou atmosférou je obklopený zelení a nachází se v severní části ostrova v městečku San Teodoro. Přímo do centra živého městečka je to cca 1,2 km, nacházejí se tam nejbližší bary, restaurace a obchůdky. Letiště v Olbii je vzdáleno cca 35 km od hotelu.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 250 m od hotelu. Na pláži jsou lehátka a slunečníky zdarma (1 slunečník a 2 lehátka na pokoj) od třetí řady, první a druhá řada je za poplatek. Plážové osušky jsou za poplatek.

Ubytování

Tradičně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku, minibar a terasu.

Popis

Příjemný hotel postavený v tradičním stylu je umístěn v krásné zahradě s výhledem do okolí. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar a venkovní bazén se sladkou vodou (lehátka a slunečníky jsou zdarma).

Internet

Wi-Fi připojení je na recepci zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé denní animační a večerní zábavné programy. Hoteloví hosté si mohou zdarma zahrát tenis během dne, stolní tenis nebo cvičit aerobic či zajít do fitness centra.

Stravování

All Inclusive nebo All Inclusive Plus.

www.edenviaggi.it

Poznámky

UPOZORNĚNÍ: V době přípravy katalogu nebyla v letovisku San Teodoro vybírána povinná pobytová taxa. Upozorňujeme však, že tato taxa může být místní autoritou zavedena během sezóny. Přibližná výše této taxy je v jiných letoviscích cca 1–2 EUR/osoba/den a je splatná na místě.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!