Hotel Club Li Cupulati

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: Léto 2016

ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE:

  • DÍTĚ DO 18 LET ZDARMA + SLEVU OD 6% dosp. osoba

Poloha

Hotel s přátelskou atmosférou se nachází v severní části ostrova cca 2 km od města Budoni, kde jsou nejbližší bary, restaurace a obchůdky. Hotel se rozprostírá v krásné a udržované zahradě. Letiště je vzdáleno cca 38 km od hotelu.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 300 m od hotelu. Na pláži jsou lehátka a slunečníky zdarma (1 slunečník a 2 lehátka na pokoj) od třetí řady, první a druhá řada je za poplatek. Plážové osušky jsou za poplatek.

Ubytování

Vkusně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, telefon, TV, bezpečnostní schránku a balkon nebo terasu. Na pokoji je také k dispozici minibar za poplatek. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku za poplatek cca 10 EUR/noc. Čtyřlůžkové pokoje se nacházejí v podkroví.

Popis

Elegantní hotel rodinného typu leží v krásné zahradě. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar a venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma) se sladkou vodou a částí pro děti.

Internet

Wi-Fi připojení na recepci zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé denní animační a večerní zábavné programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Hoteloví hosté si mohou zahrát zdarma šipky, tenis během dne, stolní tenis nebo cvičit aerobic či zajít do fitness centra. Za poplatek jsou k dispozici masáže.

Stravování

All Inclusive nebo All Inclusive Plus.

www.edenviaggi.it

Poznámky

UPOZORNĚNÍ: Povinná pobytová taxa splatná na místě činí cca 1 EUR/osoba/den. Upozorňujeme, že výše této taxy se může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!